Zmodrally 3D
středa 24. června 2026
Archíív obrázkú 24
Haha, prej sa mám probrat do moderní doby, že už néni rok 95. No gdyž si spomenu na tehdejší Barumku a Rajd, klidně si eště zdřímnu. Tenkrát sa dalo takto fotit aj bez vesty...
Przybylski na Rajdu 1995 v odbočce u Wojborza.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat