středa 24. června 2026

Archíív obrázkú 24

Haha, prej sa mám probrat do moderní doby, že už néni rok 95. No gdyž si spomenu na tehdejší Barumku a Rajd, klidně si eště zdřímnu. Tenkrát sa dalo takto fotit aj bez vesty...
Przybylski na Rajdu 1995 v odbočce u Wojborza.

Žádné komentáře:

Okomentovat